Przedszkole Nr 5 w Gryfinie www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna15379876
2Przetargi13657386
3Kadra pedagogiczna2625406
4Dane teleadresowe2261360
5Komunikaty2216385
6Zasady rekrutacji2050301
7Galeria2044279
8Grupy przedszkolaków1816352
9Organy przedszkola1663342
10Godziny pracy1574337
11Statut przedszkola1488374
12Status prawny1449387
13Załatwianie spraw, skargi, wnioski1429352
14Numery kont bankowych1398374
15Finanse i majątek przedszkola1357337
16Rejestry, ewidencje i archiwa1334332
17O Serwisie1269340
18Zajęcia dodatkowe1169276
19Ramowy rozkład dnia1067276
20Rada pedagogiczna970244
21Rada Rodziców813234
22Dyrektor przedszkola710207
23Aktualności556238
24Obsługa techniczna493192
25Najczęściej odwiedzane strony487210
26Redakcja479190
27Mapa serwisu447170
28Zarządzenia Dyrektora42772
29Informacja o działalności przedszkola28336
30Klauzula Informacyjna RODO dla Rodziców345
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie